skip to content

Euroopa Parlamendi Infobüroo Eestis veebilehe küpsisereeglistik.

Kasutame veebiküpsiseid teie kasutajakogemuse parendamiseks. Neid ei kasutata isikuandmete kogumiseks, vaid Google Analytics`i vahendusel statistilisel eesmärgil. Te võite veebiküpsiste seadeid igal hetkel muuta.

jätkama
 
 
Euroscola-logo
Euroscola-logo
 

Euroscolal osalenud koolid

8. mai 2005 Ülenurme Gümnaasium

9. mai 2006 21. Kooli ja Tõnismäe Reaalgümnaasiumi segagrupp
19. oktoober 2006 Narva Humanitaargümnaasium
9. november 2006 Väike-Maarja Gümnaasium
23. november 2006 Viljandi Maagümnaasium

8. veebruar 2007 Lihula Gümnaasium
16. märts 2007 Jõgeva Gümnaasium
22. märts 2007 Sillamäe Kannuka Kool
25. märts 2007 Kärdla Ühisgümnaasium
3. aprill 2007 Rapla Ühisgümnaasium
4. aprill 2007 Tabasalu Ühisgümnaasium
27. aprill 2007 Turba Gümnaasium
9. mai 2007 Ülenurme Gümnaasium
30. mai 2007 Ülenurme Gümnaasium (14-16. aastaste Euroscola)
31. mai 2007 Ilmatsalu ja Turba Gümnaasiumi ühisgrupp
8. november 2007 Mustvee Gümnaasiumi ja Mustvee Vene Gümnaasiumi segagrupp

18. jaanuar 2008 Tamsalu Gümnaasium
22. veebruar 2008 Pärnu Ülejõe Gümnaasium
6. märts 2008 Tabasalu Gümnaasium
7. märts 2008 Luunja Keskkool
25. aprill 2008 Saaremaa Ühisgümnaasium
23. mai 2008 Informaatika-ja Arvutustehnika Kool
20. juuni 2008 Luunja Keskkool (14-16. aastaste Euroscola)
26. september 2008 Kohtla-Järve Ühisgümnaasium
24. oktoober 2008 Pärnu Ühisgümnaasium
21. november 2008 Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
19. detsember 2008 Lasnamäe Gümnaasium

16. jaanuar 2009 Viktor Kornijenko Eragümnaasium
6. veebruar 2009 Paide Ühisgümnaasium
25. veebruar 2009 Hugo Treffneri gümnaasium
26. veebruar 2009 Pärnu-Jaagupi Gümnaasium
13. märts 2009 Kolga Keskkool
27. märts 2009 Narva Pähklimäe Gümnaasium
16. aprill 2009 Tallinna 32. KK
9. mai 2009 Tartu Tamme Gümnaasium
14. mai 2009 Saku Gümnaasium
4. juuni 2009 Ahja Keskkool (14.-16. aastaste Euroscola)
18. september 2009 Kadrioru Saksa Gümnaasium
23. oktoober 2009 Tallinna Ranniku Gümnaasium & Tallinna Nõmme Gümnaasium
27. november 2009 Audru Keskkool
18. detsember 2009 Loksa Keskkool

22. jaanuar 2010 Kohtla-Järve Järve Gümnaasium
12. veebruar 2010 Juuru Gümnaasium
23. veebruar 2010 Väike-Maarja Gümnaasium
12. märts 2010 Sakala Eragümnaasium
18. märts 2010 Miina Härma Gümnaasium
23. aprill 2010 Tartu Kunstigümnaasium
28. aprill 2010 Rakvere Reaalgümnaasium
29. aprill 2010 Tallinna Juudi Kool
9. mai 2010 Viljandi Paalalinna Gümnaasium (Euroscola 20. aastapäev)
21. mai 2010 Ülenurme Gümnaasium
18. juuni 2010 Nõo Põhikool (14-16. aastaste Euroscola)
24. september 2010 Võnnu Keskkool
22. oktoober 2010 Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium
26. november 2010 Tallinna 37. Keskkool

21. jaanuar 2011 Jõhvi Gümnaasium
27. jaanuar 2011 Pärnu-Jaagupi Gümnaasium
10. veebuar 2011 Avinurme Gümnaasium
18. veebruar 2011 Ehte Humanitaargümnaasium
11. märts 2011 Kohtla-Järve Ühisgümnaasium
17. märts 2011 Luunja Keskkool
31. märts 2011 C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium
8. aprill 2011 Tamsalu Gümnaasium
14. aprill 2011 Tartu Raatuse Gümnaasium
13. mai 2011 Pärnu Sütevaka Gümnaasium
19. mai 2011 Põlva Keskkool
10. juuni 2011 Maardu Põhikool ja Paldiski Vene Gümnaasium (14.-16. aastaste Euroscola)
30. september 2011 Tallinna 21. Kool
13. oktoober 2011 Võru Kreutzwaldi Gümnaasium
28. oktoober 2011 Vinni-Pajusti Gümnaasium
24. november 2011 Põltsamaa Ühisgümnaasium
16. detsember 2011 Tallinna Linnamäe Vene Lütseum

20. jaanuar 2012 Audru Keskkool
6. veebruar 2012 Narva Pähklimäe Gümnaasium
17. veebruar 2012 Narva Kesklinna Gümnaasium
1. märts 2012 Pärnu Ühisgümnaasium
16. märts 2012 Tartu Kunstigümnaasium
22. märts 2012 Paldiski Gümnaasium
3. mai 2012 Tallinna Juudi Kool
14. mai 2012 Kadrina Keskkool
25. mai 2012 Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium
15. juuni 2012 (14.-16.aaastaste õpilaste Euroscola) Tallinna Tõnismäe Reaalkool
14. september 2012 Viimsi Keskkool
4. oktoober 2012 Hugo Treffneri Gümnaasium
23. november 2012 Tallinna Polütehnikum
14. detsember 2012 Ülenurme Gümnaasium

25. veebruar 2013 Valga Gümnaasium
7. märts 2013 Kohtla-Järve Ühisgümnaasium
21. märts 2013 Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
11. aprill 2013 Tartu Tamme Gümnaasium
19. aprill 2013 Pärnu Koidula Gümnaasium
29. aprill 2013 Luunja Keskkool
16. mai 2013 Kuressaare Gümnaasium
24. mai 2013 Väike-Maarja Gümnaasium
25. oktoober 2013 Võnnu Keskkool
16.-18. november 2013 Värska Gümnaasium (Euronest-Scola)
2. detsember 2013 Saku Gümnaasium
13. detsember 2013 Tallinna Pae Gümnaasium

17. jaanuar 2014 Parksepa Keskkool
23. jaanuar 2014 Avinurme Gümnaasium
7. veebruar 2014 Jõhvi Gümnaasium
20. veebruar 2014 Sillamäe Gümnaasium
6. märts 2014 Tallinna Juudi Kool
27. märts 2014 Haapsalu Kutsehariduskeskus
9. mai 2014 Viljandi Gümnaasium

30. oktoober 2014 Viimsi Keskkool
20. november 2014 Rapla Ühisgümnaasium
28. novembeber 2014 Tallinna Linnamäe Gümnaasium
4. detsember 2014 Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium
11. detsember 2014 Informaatika- ja Arvutustehnika Kool

22. jaanuar 2015 Tallinna Polütehnikum
5. veebruar 2015 Nõmme Gümnaasium
26. veebruar 2015 Narva Soldino Gümnaasium
19. märts 2015 Loksa Gümnaasium
26. märts 2015 Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium
16. aprill 2015 Hugo Treffneri Gümnaasium
23. aprill 2015 Tartu Tamme Gümnaasium
7. mai 2015 Pärnu Koidula Gümnaasium

9. oktoober 2015 Pärnu Sütevaka Gümnaasium
5. november 2015 Ehte Humanitaargümnaasium
22.-23. november 2015 Nõo Reaalgümnaasium (Euromed-scola)
18. detsember 2015 Tallinna Reaalkool

22. jaanuar 2016 Miina Härma Gümnaasium
5. veebruar 2016 Luunja Keskkool
3. märts 2016 Kuressaare Gümnaasium
17. märts 2016 Narva Pähklimäe Gümnaasium
15. aprill 2016 Parksepa Keskkool
21. aprill 2016 Tallinna Ühisgümnaasium
28. aprill 2016 Tõstamaa Keskkool
13. mai 2016 Võru Gümnaasium
21. mai 2016 Ülenurme Gümnaasium (EYE2016)

7. oktoober 2016 Räpina Ühisgümnaasium
13. oktoober 2016 Tallinna Juudi Kool
10. november 2016 Tallinna Prantsuse Lütseum
8. detsember 2016 Võnnu Keskkool
16. detsember 2016 Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium

20. jaanuar 2017 Jõhvi Gümnaasium
2. veebruar 2017 Valga Gümnaasium
9. veebruar 2017 Tamsalu Gümnaasium
9. märts 2017 Kohila Gümnaasium
23. märts 2017 Lasnamäe Vene Gümnaasium
30. märts 2017 Avinurme Gümnaasium
7. aprill 2017 Narva Kesklinna Gümnaasium
27. aprill 2017 Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium
11. mai 2017 Väike-Maarja Gümnaasium